O nas

ekovertplus
About Us

O nas
Co nas wyróżnia?

JAKOŚĆ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Nasze kotły co. charakteryzuje wysoka jakość, która jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby naszych klientów.

Naszą ofertę stale dopasowujemy do rosnących wymagań rynku. Każdego dnia staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dostarczając produkty i rozwiązania wyróżniające się najwyższą jakością.

Nasze piece centralnego ogrzewania od lat charakteryzuje wysoka wytrzymałość i solidność, zapewniając naszym klientom gwarancję niezawodności.

WIEDZA TECHNICZNA I DOŚWIADCZENIE

Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie umożliwiają nam poszukiwanie coraz lepszych i wygodniejszych dla Ciebie rozwiązań. Jako eksperci dzielimy się z Tobą naszą wiedzą.

Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek polski palnik na pellet najwyższej jakości z obrotową komorą spalania. Mamy na uwadze, aby nasze rozwiązania były wygodne, bezpieczne oraz pozwoliły Ci oszczędzać czas i pieniądze. Dzięki czemu oferowane przez nas kotły od lat cieszą się dużym uznaniem.

Z nami możesz czuć się bezpiecznie!

ŚWIADECTWO WIARYGODNOŚCI I RZETELNOŚCI

Nasze świadectwo wiarygodności i rzetelności stanowi wieloletnie doświadczenie związane z naszą działalnością. Opinie naszych klientów najlepiej nam to pokazują, a nasza jakość produktów została już doceniona przez wielu klientów.

Lata obecności na rynku nauczyły nas jak najlepiej rozumieć potrzeby klientów i tym samym zostaliśmy obdarzeni Państwa zaufaniem.

NASI KLIENCI MOGĄ LICZYĆ NA PEŁNE WSPARCIE I DORADZTWO

Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów, stale służymy pomocą i udzielamy wsparcia.

Jesteśmy otwarci i elastyczni, a nasi klienci mogą liczyć z naszej strony na pełne wsparcie i doradztwo w zakresie działalności naszego przedsiębiorstwa.

Z przyjemnością odpowiemy na każde pytania, w przypadku wątpliwości udzielimy wskazówek i wspólnie poszukamy optymalnego rozwiązania.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

W NASZEJ FIRMIE STAWIAMY NA ROZWÓJ

Od samego początku działalności naszej firmy ogromne znaczenie ma dla nas rozwój, przez lata obecności na rynku udało nam się zdobyć bogate doświadczenie w branży.

Wiedza ta pozwoliła nam na osiąganie i podnoszenie jakości oferowanych urządzeń, aby jak najlepiej zaspokajały potrzeby i wymagania naszych klientów.

Nie byłoby to możliwe bez stałej obserwacji i analizowania nowych technologii rynkowych, dzięki czemu możemy wdrążać do naszej oferty najbardziej innowacyjne rozwiązania.

To, co nas wyróżnia, to stała chęć doskonalenia – nie stoimy w miejscu, stale się rozwijamy.

Mamy na uwadze dynamikę zmieniającego się rynku, a wraz z nim najnowsze rozwiązania technologiczne.

ZAPEWNIAMY:

Duży asortyment oraz najwyższą jakość oferowanych produktów

Wszystkie piece centralnego ogrzewania, które oferujemy w sprzedaży, posiadają wszelkie wymagane atesty oraz certyfikaty klasy 5 i Ecodesign.

Zapewniamy gwarancję dostarczania rozwiązań najnowszej generacji

Nasze piece zapewniają równomierne i ekonomiczne spalanie

Oferowane przez nas kotły osiągają wysoką efektywność energetyczną

Dbamy o komfort obsługi naszych urządzeń, stosując zautomatyzowane systemy podawania paliwa

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Tomiterm

Koszyk

Close
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Quickview

Close

Categories